סטנדרט חדש בהוספת מרפסות והוספת ממ"דים

  • בדיקת התכנות להוספת מרפסות או ממ"דים לבניין תוך 48 שעות, ללא עלות, כולל שרטוט חתך קומה אדריכלי עם המרפסות או הממ"דים
  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • השוואת מחירים שחוסכת לכם אלפי שקלים, שתדעו שאתם משלמים מכירים הוגנים
Portrait of beautiful customer service representative

שירות אישי לשיפוץ בניינים!
איתור קבלני שיפוצים מומלצים

סטנדרט חדש בהוספת מרפסות והוספת ממ"דים​

  • בדיקת התכנות להוספת מרפסות לבניין תוך 48 שעות, ללא עלות, כולל שרטוט חתך קומה אדריכלי עם המרפסות
  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • השוואת מחירים שחוסכת לכם אלפי שקלים, שתדעו שאתם משלמים מכירים הוגנים

סטנדרט חדש בהוספת מרפסות והוספת ממ"דים​

כמה פעמים אתם עוברים ליד בניינים עם מרפסת שמש ומסתכלים בקנאה, וחושבים האם הייתם הופכים אותה למחסן, או מטפחים אותה עם דשא נחמד, הדניות ויוצרים לכם פינת גינה ביתית ואישית משלכם מול שמש מפנקת? יש סיכוי שכשאתם חושבים על ממ"ד אתם חושבים על אזעקת אמת וחרדות, אבל אל תשכחו שגם הוספת ממ"ד יכולה להוות שדרוג משמעותי באיכות החיים שלכם, בעיקר בישראל.

 

אם חשבתם על דרך לשדרג את הבית, אין ספק שבניית מרפסת היא שדרוג נפלא ולא רק אסתטי, אלא גם יכול לבוא בתוך שיפוץ כללי של הבניין שמהווה יתרונות בטיחותיים לבניין כולו. מעבר לכל היתרונות הקשורות למצב הבטיחותי של הדיירים, ולאסתטיקה לבניין יפה ומחודש יותר, גם העלאת הערך הכספי של הבית יכול להוות יתרון עצום. בנוסף להוספת מרפסת, ישנה גם אפשרות להוסיף ממ"ד בבניין המשותף מה שהופך את כל חווית החיים בבניין לרגועה יותר בישראל הקטנה שלצערנו חווה לא מעט תקופות של ירי טילים בלתי פוסק.

 

מה שכן, הוספת מרפסות וממ"דים יכול להיות תהליך שבו תצטרכו להתמודד עם שכנים סרבנים, ובירוקרטיה לא פשוטה של קבלנים, מהנדסים, עיריה, הסכמה של כולם, ומגורים ב'אתר בניה' לכמה חודשים טובים, אך זה משתלם בסופו של דבר ויש לשמור על סבלנות ואורך רוח.

 

במידה והחלטתם בסופו של דבר שכן, דעו כי מרפסת שמש זאת בהחלט מרפסת שאפשר להוסיף לדירות בבניין קיים שעובר שיפוץ, כו גם הממ"ד המבטיח לכם את הבטחת בטיחות הדיירים ואת השלווה בתקופות של מלחמה.

כאשר אנחנו מדברים על הוספת מרפסות וממ"דים – לא מדובר בתהליך אסתטי בלבד. נכון שהוספת מרפסת שמש נשמע כיפי ומפנק, אבל זה בדרך כלל מתווסף לשיפוץ כללי של הבניין – או חלקי, או מלא, שמביא ערך בטיחותי לשלומם של הדיירים מבחינת שיפוץ חדר המדרגות, ארונות החשמל, כיבוי אש, הלובי, הגינה, ואף חיזוק יסודות הבניין – כך שמרפסת שמש אינה פינוק בלבד, אלא גם חלק ממהלך בטיחותי מאד עבור הבניין שיעלה בסופו של דבר את ערך הבניין, ואת ערך הדירות הקיימות בו.

בכל הקשור לבניית ממ"ד לבניין, ישנם אפילו הקלות ופטורים בחוק שיקלו עליכם את התהליך.

לקבלת בדיקת היתכנות להוספת מרפסות וממדים ללא עלות תוך 48 שעות מלאו פרטים או התקשרו עכשיו 072-2222150