סטנדרט חדש בשיפוץ חזית בניין

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • השוואת מחירים שחוסכת לכם אלפי שקלים, שתדעו שאתם משלמים מכירים הוגנים
  • התמחות של 15 שנה בעבודה מול וועדי בתים, אנחנו מבינים אתכם ובעלי הניסיון לתת לכם ליווי ושירות איכותי
Portrait of beautiful customer service representative

שירות אישי לשיפוץ בניינים!
איתור קבלני שיפוצים מומלצים

סטנדרט חדש בשיפוץ בניינים

  • רק קבלנים מומלצים ותיקים ומנוסים, שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות
  • השוואת מחירים שחוסכת לכם אלפי שקלים, שתדעו שאתם משלמים מכירים הוגנים
  • התמחות של 15 שנה בעבודה מול וועדי בתים, אנחנו מבינים אתכם ובעלי הניסיון לתת לכם ליווי ושירות איכותי

שיפוץ חזית בניין - סטנדרט חדש בשיפוץ בניינים

נכון שתופתעו עכשיו, אבל דעו לכם שלא רק בני האדם זקוקים למתיחות פנים ושינויים, גם בניינים. האם שמתם לב לאחרונה מה קורה לבניין הישן שבו אתם גרים? האבנים מתרופפות, הטיח מתקלף, המעקה במדרגות חלוד, הלובי קצת מתפרק, תיבות הדואר התעקמו והדלת מתפרקת..לא הגיע הזמן לשינוי? כשמדברים על שיפוץ חזית הבניין חשוב לדבר על כך שלא מדובר רק בשינויים באסתטיקה של הבניין אלא ממש שינוי שמשפר את איכות החיים גם ברמה הבטיחותית לא פחות ממה שברמה הויזואלית. כשאתם חוזרים הביתה, התחושה הביתית הנעימה מתחילה כבר מהלובי של הבניין בו אתם גרים ולאו דווקא מהצעד הראשון שאתם עושים בתוך הבית עצמו. בניין משופץ מרגיש נעים יותר, יחד עם זאת גם מקבל בידוד טוב יותר, איטום ואיכות חיים בריאה יותר.

 

מעבר לכך, והנה אחד החלקים היותר טובים בשיפוץ הבניין לטווח הרחוק, שיפוץ חזית הבניין מעלה את ערך בניין המגורים בו אתם גרים בין 7 ל-20 אחוזים ולבניין משופץ יש בהחלט חלק בכך.

 

אם אינכם הוועד והחלטתם שהבניין צריך שיפוץ, פנו לוועד עם הצעתכם ובקשו להעלות את הנושא בפני הדיירים באסיפה מיוחדת. במידה והנכם הוועד והגעתם להחלטה שיש צורך בביצוע שיפוץ חזית הבניין – כנסו את הדיירים לאסיפה מיוחדת לא לפני שתקבלו הצעות מחיר (בהערכה) ותבדקו מה בדיוק צריך מהדיירים לשם ביצוע השיפוץ. לאחר שתגיעו להסכמה (וקחו בחשבון שמדובר בתהליך ארוך, אך הוא שווה את כל הסבלנות) של 80% מדיירי הבניין תוכלו להתחיל לפנות אל הקבלנים לצורך ביצוע השיפוץ ולאחר קבלת הצעות המחיר והחלטה, להתחיל את התהליך במלואו.

 

מה יכול לכלול שיפוץ חזית הבניין

שיפוץ מסוג זה יכול לכלול פינוי פסולת, חיפוי חדש, וקילוף החיפוי הקיים בבניין כולל גידור הבניין, הוספת השילוט המתאים והמכולה (שאמורה להיות על חשבון הקבלן, אז שלא יעבדו עליכם). יש לשים לב כמובן לעלויות, לאחריות, לאנשי המקצוע שאתם שוכרים ולוודא כי הינם מומלצים ובעלי הוותק, ההסמכות והנסיון המתאימים. כמו בכל דבר בחיים, גם כאן תרצו שאנשי המקצוע הטובים ביותר יטפלו בכם.

 

לקבלת שירות אישי לשיפוץ בניינים מלאו פרטים או התקשרו עכשיו 072-2222150